Aktualności

Poznajcie uczestników drugiej edycji "Domu Marzeń"!
Ula Chincz   Foto: TVN
II edycja "Domu Marzeń" w TVN!

Wygrana w tym programie to jedna z najwyższych w historii telewizji, a jest nią dom o wartości 2,5 mln złotych! Dom wybudowany będzie na terenie osiedla "Wilanówka" w warszawskim Wilanowie.
Dom Marzeń ponownie poprowadzi Ula Chincz, a kierownikiem budowy będzie niezastąpiony Wiesław Skiba. Budowę nadzorował będzie również znany z poprzedniej edycji architekt Hernan Gomez.

Ula Chincz i Wiesiek Skiba Ula Chincz i Wiesiek Skiba
Foto: TVN

Hernan GomezHernan Gomez
TVN

Dziesięć nowych par pojawiło się już na placu budowy. Wspólnie będą budować swój wymarzony dom. Zasady programu nie są łatwe, ponieważ w drodze eliminacji, w każdym tygodniu odpadać będzie jedna z par. Po trzech miesiącach spędzonych na placu budowy w wielkim finale zostaną tylko dwie pary! O tym kto zamieszka w domu marzeń zadecydują widzowie.

Oto lista uczestników, którzy w najbliższe lato zawalczą o tę niezwykłą nagrodę:
Agnieszka i Tomek Jagielscy

Aga i Tomek Jagielscy Aga i Tomek Jagielscy
Foto: Mikołaj Kaniewski

Małżeństwo z dwudziestoletnim stażem. Mają dwoje dzieci: Natalię i Karola. Pochodzą z małej miejscowości, gdzie mieszkają w starej szkole z trzema rodzinami. Agnieszka pracuje jako kontroler jakości w lakierni przemysłowej, Tomek jest elektrykiem i prowadzi własną firmę. Ich celem jest własny dom: duży, rodzinny, otwarty na przyjmowanie licznych znajomych.

Joanna Wojdan i Zbyszek Hryń

Asia Wojdan i Zbyszek Hryń Asia Wojdan i Zbyszek Hryń
Foto: Mikołaj Kaniewski

Zbyszek jest Inżynierem Elektroniki i Telekomunikacji, Joanna kosmetyczką i wizażystką. Mieszkają w Szczecinie. Tworzą kolorowy, gorący związek, który rozpoczął się w Internecie. Ich marzeniem jest wygrać dom, który będzie furtką do dalszego rozwoju zawodowego i pozytywną zmianą w życiu. Liczą na dobrą zabawę oraz uczciwe współzawodnictwo.

Michał i Gosia Mularczyk

Gosia i Michał Mularczyk Gosia i Michał Mularczyk
Foto: Mikołaj Kaniewski

Mieszkają w Przemyślu, gdzie wychowują dwuletnią córkę. Michał jest doradcą techniczno-handlowym, udzielającym się również społecznie organizując osiedlowe festyny. Monika obecnie zajmuje się domem. Udział w programie jest dla nich szansą na zmianę życia.

Joanna i Cezar Rąpała

Joanna i Cezary Rąpała Joanna i Cezary Rąpała
Foto: Mikołaj Kaniewski

Joanna pochodzi ze Śląska, Cezary spod Tarnowa. Ich wspólną przestrzenią okazała się Warszawa, tu chcieliby stworzyć swój pierwszy prawdziwy dom. Joanna pracuje w administracji publicznej, Czarek służy w jednostce rakietowej obrony powietrznej. Udział w programie jest dla nich zarówno szansą na spełnienie marzenia jak i okazją do zmierzenia się z własnymi słabościami.

Sylwia Krajewska-Wilczak i  Karol Wilczak

Karol i Sylwia WilczakKarol i Sylwia Wilczak
Foto: Mikołaj Kaniewski

Ich pasją jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Ona jest dietetyczką i opiekuje się starszymi ludźmi, on pracuje jako pielęgniarz oraz ratownik. Zgłosili się do programu, aby oderwać się od szarej rzeczywistości i obowiązków dnia codziennego. Nastawieni są na zdobycie umiejętności oraz doświadczenia przy budowie i pracach wykończeniowych.

Klaudia Nasiadka i Maciek Wolanin

Klaudia Nasiadka i Maciek Wolanin Klaudia Nasiadka i Maciek Wolanin
Foto: Mikołaj Kaniewski

Pochodzą z Wołomina, dużo czasu spędzają ze zwierzętami, a zawdzięczają to pracy Maćka w sklepie zoologicznym. Klaudia jest absolwentką prawa, pracuje jako asystentka radcy prawnego. Wygrana w programie może zmienić ich życie - w przyszłym roku planują ślub i chcieliby mieszkać we własnym domu.

Marta Mikołajczyk i Damian Urbanek

Marta Mikołajczyk i Damian Urbanek Marta Mikołajczyk i Damian Urbanek
Foto: Mikołaj Kaniewski

Poznali się dwa lata temu w Łodzi.  Dla Marty Damian porzucił Warszawę. Jego pasją jest motoryzacja i majsterkowanie. Marta natomiast udziela się wolontaryjnie, opiekuje się dziećmi i jeździ w najbardziej niebezpieczne rejony świata. Pomimo dzielącej ich dziesięcioletniej różnicy wieku marzą o stworzeniu dużej, szczęśliwej rodzinny. Zgłosili się do programu, żeby ciężko zapracować na zrealizowanie marzenia o ciepłych czterech kątach.

Monika Wajgert i Dawid Stefanowski

Monika Wajgert i Dawid Stefanowski Monika Wajgert i Dawid Stefanowski
Foto: Mikołaj Kaniewski

Ostatni rok spędzili w Australii. Przez całe życie podróżują i do tej pory nie odnaleźli swojego miejsca. Wygrana w programie może być dla nich szansą na zapuszczenie korzeni. Ich życiowym motywem przewodnim jest brak jakiegokolwiek planu, wiec na plac budowy przyjeżdżają również bez żadnej strategii.

Natalia Szczecina i Wojtek Skrzydłowski

Natalia Szczecina i Wojtek SkrzydłowskiNatalia Szczecina i Wojtek Skrzydłowski
Foto: Mikołaj Kaniewski

Natalia studiuje edukację dorosłych. Wojtek pracuje w branży, która łączy się z jego motoryzacyjną pasją. Pomimo sześcioletniej znajomości, do tej pory mieszkają oddzielnie w pobliskich miasteczkach pod Wrocławiem. Ich strategią na wygraną jest szczerość i otwartość na współpracę.

Sylwia i Mirek Madeja

Sylwia i Mirek MadejaSylwia i Mirek Madeja
Foto: Mikołaj Kaniewski

Mirek jest emerytowanym górnikiem-ratownikiem, Sylwia pracuje w laboratorium medycznym. Mieszkają w Rybniku, mają dwoje dzieci. Od dwudziestu lat żyją w domu u teściów i chcieliby wreszcie to zmienić. Ich pasją jest pielęgnowanie ogródka oraz gotowanie śląskich specjałów. Są przyzwyczajeni do ciężkiej pracy i nie boją się wyzwań czekających przy pracy na budowie. Twierdzą, że ich celem jest wzniesienie domu, a nie jego wygranie. Udział w programie traktują jak odpoczynek od codziennych trosk.

 

Pierwszy odcinek 2. edycji już w środę, 14 czerwca o godz. 20:55 w TVN!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Startuje II edycja programu "Dom Marzeń". Zgłoś się na casting!
Następny artykuł:

Startuje II edycja programu "Dom Marzeń". Zgłoś się na casting!

tvnpix